Josef Nový - prodej obráběcích strojů
Prodej obráběcích strojů a spotřebního materiálu
Domovská stránka > Nabízíme > Pásové pily > Pásové pily TM Jesenice

Pásové pily TM Jesenice

PoloautomatPoloautomatAutomatAutomatCNCCNC

POLOAUTOMAT

Pásové pily se sloupovým vedením

Rameno pily se posouvá nahoru a dolu pomocí hydraulických válců, jejichž pístnici tvoří chromované vodící sloupy. Pilový pás je oproti ložné ploše svěráku skloněn pod úhlem 3 °.

– pracují v cyklu: hydraulické upnutí materiálu, spuštění pilového pásu, provedení řezu, zastavení pilového pásu a výjezd ramene do původní nastavené polohy. Pily jsou standardně vybaveny frekvenčním měničem umožňující plynulou regulaci rychlosti pilového pásu. Tlak pilového pásu do řezu je kontrolován ventilem, který zamezuje přetržení pásu a zvyšuje tak jeho životnost. Plynulé řízení posuvu do řezu se provádí škrtícím ventilem. Opakované řezy lze nastavit pomocí mechanického dorazu.
Pásové pily TMJ.jpg

AUTOMAT

Hydraulické automaty

Pily jsou řízeny mikroprocesorovým řídícím systémem s displejem a klávesnicí pro programování funkcí pily. Možnost naprogramování řezné délky a počtu kusů. K zastavení chodu pily dochází v případě docílení nastaveného počtu kusů, nedostatku materiálu, přetržení pásu nebo poruchy s identifikací jejího místa. Pila je vybavena elektrohydraulickým podáváním materiálu do délky 500 mm (možnost násobku podání) s plynule stavitelným mechanickým dorazem s číselníkem přesnosti 0,1 mm a zvýšeným výkonem motoru pilového pásu napájeného frekvenčním měničem pro plynulou regulaci řezné rychlosti.

CNC

Hydraulické CNC automaty

pily jsou řízeny programovatelným řídícím systémem B+R. Možnost naprogramování až 99-ti různých programů, na každý program lze zadat až 10 různých délek, počet kusů a řezná rychlost. K zastavení chodu pily dochází v případě docílení nastaveného počtu kusů, nedostatku materiálu, přetržení pásu nebo poruchy s identifikací jejího místa. Pila je vybavena elektrohydraulickým podáváním materiálu do délky 500 mm (možnost násobku podání) s elektronicky stavěným dorazem. Délka odřezku se nastavuje z klávesnice řídícího systému.
Aktuality
Lis3
Připravili jsme pro vás nový web
Podívejte se na naší nabídku
Rychlý kontakt
Josef Nový

Javorová 946/II
33701 Rokycany

Mobil: +420 602 371 182
            +420 606 612 331
Fax: +402 371 723 230
© 2010 JOSEF NOVÝ - prodej obráběcích strojů, pásových pil a pilových pásů.
Vygenerováno Marketingovým a publikačním Systémem Animáto. Webdesign Internetový marketing

 
všechna práva vyhrazena    |    mapa stránek