Josef Nový - prodej obráběcích strojů
Prodej obráběcích strojů a spotřebního materiálu
Domovská stránka > Bazar strojů

Bazar pásových pil, použité soustruhy, brusky a pásové pily na kov

Pásová pila na kov PP362A

Pásová pila na kov PP362A

 Pásová pila na kov PP362A, nová, automatické podávání, řezání na 90°, max. průměr řezání 360 mm, rozevření čelistí 440 mm, záruka 12 měsíců. Původní cena 519 400,-Kč
Nová cena: 419 400,- Kč
Mechanický výstředníkový lis K2130A

Mechanický výstředníkový lis K2130A

 Mechanický výstředníkový lis K2130A, výrobce: Rusko, 100 tun, již odstaven.
Cena: levně
Pásová pila Bianco CNC

Pásová pila Bianco CNC

 Pásová pila Bianco CNC, rok výroby 2005, v chodu, 2 kusy.
Cena: dohodou
Vrtačka sloupová

Vrtačka sloupová

 Vrtačka sloupová, Bulharsko, max. průměr vrtání 32 mm, plně provozuschopná.
Cena: 22 000,- Kč + DPH.
Vrtačka sloupová VS 32

Vrtačka sloupová VS 32

 Vrtačka sloupová VS 32 s posuvem, dobrý stav.
Cena: 32 000,- Kč + DPH.
Vrtačka sloupová VS 20

Vrtačka sloupová VS 20

 Vrtačka sloupová VS 20, dobrý stav, s posuvem.
Cena: 27 000,- Kč 1 DPH.
Vyvrtávačka horizontální W9B

Vyvrtávačka horizontální W9B

 Vyvrtávačka horizontální W9B, r.v. 1979, velmi zachovalá. Výhledově 7/12.
Cena: dohodou
Nůžky profilové NP 10

Nůžky profilové NP 10

 Nůžky profilové NP 10, funkční.
Cena: 15 000,- Kč
Soustruh 500/1250

Soustruh 500/1250

 Soustruh 500/1250, výrobce BLR, velmi zachovalý.
Cena: 68 000,- Kč
Obrážečka svislá 7D430

Obrážečka svislá 7D430

 Obrážečka svislá 7D430, výroba SSSR, max. zdvih 430 mm, velmi dobrý stav.
Cena: dohodou
Soustruh SU 50/2000

Soustruh SU 50/2000

 Soustruh SU 50/2000, provozuschopný.
Cena: 60 000,- Kč + DPH
Soustruh TUM 25B

Soustruh TUM 25B

 Soustruh TUM 25B, výroba Polsko, stav 75%, průměr 250x750.
Cena: 58 000 Kč + DPH
Odporový svářecí lis

Odporový svářecí lis

 Odporový svářecí lis L100.12, velmi dobrý stav.
Cena: dohodou
Bodová svářečka pneumatická BP 90.12

Bodová svářečka pneumatická BP 90.12

 Bodová svářečka pneumatická BP 90.12, velmi dobrý stav.
Cena: dohodou
Centerles BB8

Centerles BB8

 Centerles BB8, provozuschopný.
 Cena: 25 000,- Kč
Tabulové elektrické nůžky 1,5m/4mm

Tabulové elektrické nůžky 1,5m/4mm

    Tabulové elektrické nůžky 1,5m/4mm, r.v. 1960?, stav: provozuschopné.
    Cena: 23 000,- Kč + DPH
Ruční vřetenový lis

Ruční vřetenový lis

 Ruční vřetenový lis.
Cena: 15 000,- Kč + DPH
pásová pila PP 301

pásová pila PP 301

 Pásová pila PP 301, po opravě u výrobce, technický stav 85%, max. průměr řezání 305 mm, čelisti 360 mm, ntáčecí jednostranně 60°, vše v hydraulice. (cena nového stroje 224 600,- Kč + DPH)
Foto: ilustrační
Cena: 90 000,- Kč + DPH
frézka DECKEL FP CC (typ 2807)

frézka DECKEL FP CC (typ 2807)

 Frézka DECKEL FP CC (typ 2807)
x 600mm, y 500mm, z 500mm, pinola 80mm,
rozměry stroje: 5900x5500X2260, váha 3300 kg
řídící systém: Dialog 11
upínání SK 40, zatížení stolu 800 kg
r.v. 1988
cena: dohodou
Bruska na pilové kotouče WERKÖ

Bruska na pilové kotouče WERKÖ

 Bruska na pilové kotouče WERKÖ, maximální průměr kotoučové pily 360 mm, velmi dobrý stav, téměř nepracovala, veškeré příslušenství.
Cena: dohodou
Pásové pily TM Jesenice

Pásové pily TM Jesenice

 Pásové pily TM Jesenice:
Automat PP302A - nový, průměr řezání 300 mm,
čelisti 305x360 mm.
Původní cena: 414 400,- Kč. Sleva 15%.
 
Automat PP362A - nový, průměr řezání 360 mm, čelisti 360x430 mm.
Původní cena: 519 400,- Kč. Sleva 15%.
Univerzální frézka FU 25x100

Univerzální frézka FU 25x100

Univerzální frézka FU 25x100, stůl 250x1000, rok výroby: 1991, obrážecí hlava, dělička, výroba Rumunsko, stav 90% (prakticky nefrézovala, pouze rozřezávala). Stále připojena.
Obráběcí centrum MATRA KIRA KN 30H

Obráběcí centrum MATRA KIRA KN 30H

Obráběcí centrum MATRA KIRA KN 30H, výroba Japonsko, rok výroby: 1991, 2x paleta 400x400 mm, revolverová hlava, 12 nástrojů s automatickou výměnou, systém FANUC 0-T, otočný stůl. Stále připojen.
CNC soustruh DOOSAN S310, SMLY

CNC soustruh DOOSAN S310, SMLY

CNC soustruh DOOSAN S310, SMLY, systém FANUC 0-T, rok výroby: 2000, průchod vřetena do 65 mm, naháněné nástroje, revolverová hlava 12 nástrojů, protivřeteno.Stále připojen.
CNC soustruh Gildemeister GAC 100

CNC soustruh Gildemeister GAC 100

CNC soustruh Gildemeister GAC 100 s podavačem 3 m, systém Grundig, průchod vřetena 100 mm, kleštinové upínání, 2x suport, revolverová hlava, odkládání dílů na dopravník. Rok výroby: 1991.
Pásová pila na kov Pegas

Pásová pila na kov Pegas

 Pásová pila na kov PEGAS BS 340 CNC, max. průměr řezání 250 mm, plně funkční.
Cena: 60 000,- Kč + DPH 20%.
Pásová pila PP301 nová

Pásová pila PP301 nová

 Pásová pila PP301, nová, původní cena 224 600,- Kč nyní 150 000,- Kč bez DPH.
Max. průměr řezání 305 mm, čelisti 360 mm, natáčecí.
Cena: 150 000,- Kč
Aktuality
Lis3
Připravili jsme pro vás nový web
Podívejte se na naší nabídku
Rychlý kontakt
Josef Nový

Javorová 946/II
33701 Rokycany

Mobil: +420 602 371 182
            +420 606 612 331
Fax: +402 371 723 230
© 2010 JOSEF NOVÝ - prodej obráběcích strojů, pásových pil a pilových pásů.
Vygenerováno Marketingovým a publikačním Systémem Animáto. Webdesign Internetový marketing

 
všechna práva vyhrazena    |    mapa stránek